Dbamy o Twoją prywatność
Wraz z naszymi partnerami przechowujemy i/lub uzyskujemy dostęp do informacji w urządzeniu, takich jak unikatowe identyfikatory w plikach cookie, w celu przetwarzania danych osobowych.
Klikając poniżej, Użytkownik może zaakceptować wybór lub nim zarządzać, w tym ma prawo do sprzeciwu w przypadku występowania prawnie uzasadnionych interesów lub w dowolnym momencie na stronie polityki prywatności. Te wybory zostaną przekazane naszym partnerom i nie będą miały wpływu na dane przeglądarki.Polityka prywatności.
My oraz nasi partnerzy przetwarzamy dane, aby zapewnić: Użycie dokładnych danych geolokalizacyjnych. Aktywne skanowanie charakterystyki urządzenia do celów identyfikacji. Przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich. Spersonalizowane reklamy i treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców, rozwój produktu.

Formularz zgłaszania żądania do TOMASZ NOWAKOWSKI
Formularz zgłoszenia żądania dostępu do danych osobowych administrowanych przez TOMASZ NOWAKOWSKI Po otrzymaniu zgłoszenia, w ciągu 14 dni, wyślemy odpowiedź na adres e-mail lub numer telefonu podany w formularzu.
Imię zgłaszającego:
Nazwisko zgłaszającego:
Email zgłaszającego:
Telefon zgłaszającego:
Cel żądania:
Dostęp do danych
Sprostowania danych
Usunięcia danych
Ograniczenia przetwarzania danych
Przeniesienia danych
Opis żądania:
Podaj wynik 5+7
Twoje żądanie zostanie wysłane do Inspektora Ochrony Danych Osobowych w TOMASZ NOWAKOWSKI
AAA

Social Media
Obserwuj na instagramie
Oglądaj na Youtube