Dbamy o Twoją prywatność
Wraz z naszymi partnerami przechowujemy i/lub uzyskujemy dostęp do informacji w urządzeniu, takich jak unikatowe identyfikatory w plikach cookie, w celu przetwarzania danych osobowych.
Klikając poniżej, Użytkownik może zaakceptować wybór lub nim zarządzać, w tym ma prawo do sprzeciwu w przypadku występowania prawnie uzasadnionych interesów lub w dowolnym momencie na stronie polityki prywatności. Te wybory zostaną przekazane naszym partnerom i nie będą miały wpływu na dane przeglądarki.Polityka prywatności.
My oraz nasi partnerzy przetwarzamy dane, aby zapewnić: Użycie dokładnych danych geolokalizacyjnych. Aktywne skanowanie charakterystyki urządzenia do celów identyfikacji. Przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich. Spersonalizowane reklamy i treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców, rozwój produktu.
Dzień dobry,
Witamy Państwa serdecznie na stronie www.tradebest.pl, na której w wygodny sposób znajdziecie dla siebie dom albo znajdziecie kupca na posiadaną nieruchomość. Dziś świat znacząco się zmienił. Znacznie więcej transakcji odbywa się za pośrednictwem sieci i internetu. Nawet duża część życia przeniosła się właśnie do wirtualnego świata. To powoduje, że poszukiwanie nieruchomości dla siebie, rozpoczyna się właśnie od przejrzenia dostępnych stron internetowych z ogłoszeniami. Można nie tylko zorientować się w obowiązujących na rynku cenach, ale można również przyjrzeć się oferowanym nieruchomościom, nie ruszając się z domu. Dla wszystkich tych, którzy już korzystają z dobrodziejstw wirtualnej rzeczywistości utworzyłem stronę, na której teraz się znajdujesz. Skupiam w niej, w jednym miejscu, nieruchomości z całej Polski, z podaniem ich lokalizacji oraz ceny ustalonej przez właściciela. Znajdziesz tu mieszkania, domy i działki. Jako osoba profesjonalnie zajmująca się pośredniczeniem w sprzedaży i zakupie tego rodzaju nieruchomości dokładam wszelkich starań, by prezentacje były atrakcyjne, rzetelne i wyczerpujące. Wiem, jak ważne dla kupujących jest skondensowane przekazanie wszystkich parametrów nieruchomości. Dlatego też przed opublikowaniem oferty starannie i dokładnie ją opracowuję. Chcę, by każda była dla kupującego zadowalającym źródłem informacji. Jednocześnie, mam też świadomość, jak ważne dla sprzedających jest atrakcyjne zaprezentowanie oferty. Dlatego też, dbając o spójność informacji z przekazem dopracowuję każdą ofertę zarówno pod względem informacyjnym, jak i wizualnym. W ten sposób powstają ogłoszenia, które satysfakcjonują i sprzedających i kupujących.
Pozdrawiamy,
Zespół Tradebest
Social Media
Obserwuj na instagramie
Oglądaj na Youtube