dom na sprzedaż Retków: powierzchnia 180 m2, cena: 450 000 PLN - oferta z portalu Tradebest.
Dbamy o Twoją prywatność
Wraz z naszymi partnerami przechowujemy i/lub uzyskujemy dostęp do informacji w urządzeniu, takich jak unikatowe identyfikatory w plikach cookie, w celu przetwarzania danych osobowych.
Klikając poniżej, Użytkownik może zaakceptować wybór lub nim zarządzać, w tym ma prawo do sprzeciwu w przypadku występowania prawnie uzasadnionych interesów lub w dowolnym momencie na stronie polityki prywatności. Te wybory zostaną przekazane naszym partnerom i nie będą miały wpływu na dane przeglądarki.Polityka prywatności.
My oraz nasi partnerzy przetwarzamy dane, aby zapewnić: Użycie dokładnych danych geolokalizacyjnych. Aktywne skanowanie charakterystyki urządzenia do celów identyfikacji. Przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich. Spersonalizowane reklamy i treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców, rozwój produktu.
Dostępne
Dom (siedlisko) 40 km od Warszaw
Adress:
Retków
mazowieckie
Rynek:
pierwotny
Powierzchnia:
180 m2
Powierzchnia działki:
2 130 m2
liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1950
450 000 zł
Dom (siedlisko) 40 km od Warszaw
Lubisz ciszę i spokój?
To miejsce jest wprost stworzone dla Ciebie.

Na sprzedaż siedlisko zabudowane domem oraz budynkiem gospodarczym położone na działce o powierzchni 2130 m2 w miejscowości Retków, gmina Stanisławów, powiat miński.

Dom dwuizbowy do remontu o powierzchni 60 m2. Do nieruchomości podłączony jest prąd, natomiast woda i kanalizacja w ulicy.
Ogłoszenie dodano:
16-12-2022
Napisz wiadomość:
Kategorie ofert nieruchomości
Social Media
Obserwuj na instagramie
Oglądaj na Youtube