działka na sprzedaż Dziękowizna: powierzchnia 7 800 m2, cena: 390 000 PLN - oferta z portalu Tradebest.
Dbamy o Twoją prywatność
Wraz z naszymi partnerami przechowujemy i/lub uzyskujemy dostęp do informacji w urządzeniu, takich jak unikatowe identyfikatory w plikach cookie, w celu przetwarzania danych osobowych.
Klikając poniżej, Użytkownik może zaakceptować wybór lub nim zarządzać, w tym ma prawo do sprzeciwu w przypadku występowania prawnie uzasadnionych interesów lub w dowolnym momencie na stronie polityki prywatności. Te wybory zostaną przekazane naszym partnerom i nie będą miały wpływu na dane przeglądarki.Polityka prywatności.
My oraz nasi partnerzy przetwarzamy dane, aby zapewnić: Użycie dokładnych danych geolokalizacyjnych. Aktywne skanowanie charakterystyki urządzenia do celów identyfikacji. Przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich. Spersonalizowane reklamy i treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców, rozwój produktu.
Dostępne
Działka rolna na sprzedaż gmin
Adress:
Dziękowizna
mazowieckie
Rodzaj działki:
rolna
Powierzchnia:
7 800 m2
Wymiary:
Sąsiedztwo:
Dojazd:
Media:
Ogrodzenie:
nie podano
390 000 zł
Działka rolna na sprzedaż gmin
Działka położona w urokliwym i malowniczym i miejscu.
Działkę tą cechuje bardzo dobry dojazd. Odległość do drogi krajowej DK92 to tylko 1300 metrów. Dojazd jest asfaltowy.
8 km od działki jest węzeł Ryczołek i wjazd na autostradę A2, południową obwodnicę Warszawy. Dojazd do Warszawy zajmuje zaledwie ok. 45 min.

Nieruchomość o powierzchni 7800 m2 znajduje się na terenie gminy Mińsk Mazowiecki.
Przylega do drogi gminnej z jednej strony, a z drugiej do nieużywanej od wielu lat linii kolejowej. Działka jest częściowo zadrzewiona, posiada kształt prostokąta. Kolejnym bokiem od strony przylega do sąsiadującej zadrzewionej działki.
Linia energetyczna oraz wodociągowa znajduje się w drodze.
W okolicy sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej i nowo powstająca inwestycja deweloperska nowych domów. Wszystko to sprzyja nowo powstającej infrastrukturze lokalnej. 7 800 m2,
Ogłoszenie dodano:
16-01-2023
Napisz wiadomość:
Kategorie ofert nieruchomości
Social Media
Obserwuj na instagramie
Oglądaj na Youtube